فروش ویژه درب آکاردئونی pvc

فروش ویژه درب آکاردئونی pvc

استفاده بهینه از فضا توسط درب آکاردئونی pvc

درب آکاردئونی pvc به ما فرصت می دهد تا بتوانیم همواره محیط را بر اساس نیاز خود تغییر دهیم. فرض کنید شما فضایی دارید که بنا به نیاز، باید آنرا به چند بخش تقسیم بندی کنید.

ساخت دیوار یک راه حل است ، اما راه حلی بسیار پر هزینه و پر دردسر.

به جای استفاده از چنین روشی می توانید از درب های اکاردئونی استفاده کنید. بله، اشتباه نکنید از درب های آکاردئونی بسیار بیش از یک دری می توان استفاده کرد. پس با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این محصولات پر استفاده آشنا کنیم.

بهترین استفاده از درب آکاردئونی pvc

درب آکاردئونی pvc چیست ؟

درب های آکاردئونی را با نام های مختلفی می شناسند:

 • درب تاشو pvc
 • پارتیشن pvc متحرک

از جمله این نام ها هستند.

چین خوردن پارتیشن های متحرک در این درب ها به شما اجازه می دهند تا دیوار (درب) ایجاد شده را در مواقع نیاز به صورت کامل جمع کرده و فضایی بسیار کم را اشغال کنند.

این محصولا از جنس PVC می باشند که آکوستیک بودن و ضد آب بودن به همراه آنتی باکتریال شده از جمله خصوصیات آنهاست. البته نه در تمامی محصولات.

تمامی درب های آکاردئونی که در بازار به فروش می رسند از این خصوصیات بهره مند نیستند. برخی افراد به جهت کسب سود نادرست، محصولاتی بی کیفیت را به مشتریان فروخته که این خصوصیات را دارا نمی باشند.

از درب های آکاردئونی PVC در چه مکان هایی می توان استفاده کرد؟

برخی از مکان هایی که مورد استفاده قرار میگیرد :

 • خانه شما
 • ویلاها
 • انواع استخرهای لوکس
 • تالار های مجلل
 • سرویس بهداشتی عمومی
 • رستوران های شما
 • حمام سنتی
 • اداره های کل کشور
 • انواع مغازه و هایپر ها
 • کارخانه
 • گلخانه رسمی
 • فضای محدود شرکتی

همانطور که مشاهده می کنید دایره استفاده از این محصولات بسیار گسترده می باشند.

 

بیشتر بخوانیم : حفاظ پنجره دو جداره چیست؟  

 

پارتیشن متحرک PVC چگونه حمل می شود ؟

انواع دربهای تاشویی و حفاظ پنجره را هم اکنون به صورت مستقیم از این مجموعه خریداری نمایید.

فروش درب ریلی pvc ( تولید شرکت حفاظ نما )، درب و پنجره پی وی سی pvc، درب اچ دی اف روکش پی وی سی و سایر محصولات بدون واسطه برای مشتریان انجام می گیرد. این موضوع باعث کاهش قیمت درب آکاردئونی pvc شده و خرید بسیار به صرفه تر از گذشته می باشد.

ما با فروش تخصصی درب و چهارچوب pvc با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت همواره در کنارتان خواهیم بود. درب آکاردئونی حفاظ نما شما را یاری خواهد کرد تا بتوانید با مدرن سازی منطقه ای فضای خود از آن حداکثر استفاده ببرید.

استفاده از درب کشویی جهت استفاده حداکثری از فضا

شاید در ابتدا باور این موضوع برایتان سخت باشد که حتی یک فضای بسیار کوچک 15 متری، قابلیت استفاده بسیار بالایی داشته باشد. اگر آن را جدا سازی نکرده باشید حداکثر در این فضا چند نفر به صورت محدود و آنهم بدون وجود فضایی شخصی قادر به کار یا استفاده از فضا خواهند بود. اما همین فضای کوچک وقتی با پارتیشن های متحرک جداسازی می شود، هم فضای اختصاصی و جداگانه به وجود می آورد و هم امکان استفاده بیشینه از فضا را به شما می دهد.

فضای خود را با درب های ساده کوچک نکنید

نکته مهم دیگر : آنکه اگر بر حسب نیاز مجبور به تغییر فضاها شوید، درب های آکاردئونی را بسیار ساده می توانید تغییر داده و فضا را دوباره بر اساس نیاز خود باز سازی کنید.

این موضوع را مقایسه کنید با ساخت دیوار و تخریب آن که شاید امری نشدنی باشد. حال با تمام این تفاسیر فضاهای بزرگتر را مجسم کنید. اکنون می دانید چقدر بیشتر می توانستید از فضاهای خود بهره برداری کنید.

 

برای آشنایی با حفاظ بالکن کلیک کنید  

 

هوشمندانه خرید کنید !!

حفاظ نما با فروش درب پی وی سی و ارائه خدمات مناسب به خریداران خود، اولین قدم برای شروع این تغییر است.

قیمت درب کشویی پنهان شو و تمامی محصولات ارائه شده بسیار مناسب بوده و می توانید به سادگی آنها را تهیه کنید. هزینه ای به مراتب پایینتر از سایر شیوه ها داشته و فضای کمی را اشغال می کند.

از فضای خود حداکثر بهره برداری را بکنید. محدود نخواهید شد و هر زمان که بخواهید می توانید محیط را به شیوه ای دیگر بازسازی کنید.

پس اگر شما هم یک فردی هستید که می خواهید همواره بهینه زندگی و کار کنید، بهینه ترین شیوه استفاده از فضا را از همین امروز به کار گرفته و محصول مورد نیاز خود را تهیه کنید.

 

درب آکاردئونی-حفاظ نما