نصب درب آکاردئونی این روزها بیش از گذشته باب شده است. امروزه با توجه به افزایش جمعیت و شمار روز افزون مکان‌های مسکونی و تجاری نیاز به حفظ امنیت چندین برابر شده است. طبیعتا حفظ آرامش و امنیت برای خانه‌ها و مغازه‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود. پیشنهاد ما به شما نصب درب آکاردئونی است که می‌توانید امنیت و حفاظت لازم را برای شما فراهم کند‌. با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

نصب درب آکاردئونی در چه مکان‌هایی امکان پذیر است؟

شاید با خود تصور کنید که درب آکاردئونی تتها مخصوص درب منزل و ساختمان‌ها است. اما باید بدانید که در ساختمان های پر رفت و آمد تجاری و اداری می‌توان درب اصلی ساختمان، ورودی پارکینگ و درب واحدها را با استفاده از نرده‌های فلزی، ایمن سازی کرد. این درب‌ها در کنار سایر سیستم‌های حفاظتی، امنیت داخل ساختمان را افزایش خواهد داد.

هم اکنون از نرده‌های متحرک در ورودی کارگاه‌های خارج از شهر، درب پارکینگ‌های عمومی، ورودی فروشگاه‌ها و …. استفاده خواهد شد. موقع حضور در ساختمان می‌توان درب آکاردئونی را در یک طرف درب ورودی جمع کرد. در این حالت نرده فلزی فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. درب‌های بزرگ پارکینگی معمولا در دو طرف قاب جمع می‌شوند و در نهایت فضای بسیار کمی را اشغال خواهند کرد.

نصب درب آکاردئونی - درب آکاردئونی - حفاظ نما